JAUNUMI   PAR MUMS   PRODUKTI   RECEPTES   KONTAKTI 
Latvian   Latvian   Latvian    
SIA Transhemp
 

Kaņepe ir augs ar milzīgu potenciālu - tā labās īpašības un pozitīvā ietekme uz cilvēka ķermeņa un prāta veselību, kā arī ļoti plašais auga pielietojums gan pārtikas, gan rūpniecības nozarēs tiek pētīts vēl šodien. Latvijā  kaņepe vienmēr bijis cienīts augs un arī kaņepei Latvijas ziemeļnieku klimats un ļaudis ļoti patīk. 

Transhemp ir Latvijas kaņepju produktu ražotājs, kas rūpējas par produktu intensīvo ziemeļu garšu un kvalitāti. 

Uzņēmums kā neatkarīgs pārtikas produktu ražotājs strādā kopš 2016. gada, lai gan ideja darboties ar šo neticami interesanto augu ir daudz senāka. Idejas saknes meklējamas 90-to gadu sākumā Kalifornijā dzīvojošā latviešu mākslinieka Laimoņa Jura G galvā, kurš to nodevis tālāk Transhemp dibinātājam Ivaram Auziņam. Kopš tā laika turoties pie idejas un meklējot veidus, kā mūsdienu Latvijā izcelt kaņepju vērtību, neatlaidība ir rezultējusies RAMANS kaņepju produktos, kas ir atraduši ceļu pie daudziem, jo daudziem Latvijas un pasaules ļaudīm....

Zīmola nosaukums RAMANS cēlies no uzņēmuma dibinātāja dzimtas uzvārda. Ramaņi pirmās Latvijas brīvvalsts laikā, bija uzņēmīgi ļaudis, kas nodarbojās arī ar ražošanu. Zīmola tēla ideja - vīrs uz kaņepju ķīpas ir autentiska 17 gs. koka figūriņa. Tie bija laiki, kad šķiedraugi kaņepes un lini ieņēma nozīmīgu vietu Latvijas tautsaimniecībā. 

 

 

I_Auzins_l

Ivars Auziņš – SIA Transhemp dibinātājs. Vairāku gadu pieredze kaņepju produktu tirdzniecībā, ražošanā un eksportā. Biedrības "Zemnieku Saeima"  biedrs.